با ارستون بازاریابی اینترنتی (internet marketing)و تبلیغات اینترنتی خود را به صورت حرفه ای و حساب  شده انجام دهید تا کسب کار خود را برند کنید!

کسب و کار خود را با برندینگ مطرح کنید ! این روزها در بین بسیاری از افرا این باور اشتباه رایج شده است که فقط طراحی وب سایت کافیست و آنها با طراحی یک وب سایت حرفه ای و حتی نیمه حرفه ای می توانند با رقیبان خود در صفحه اول گوگل رقابت کنند، در نتیجه با گمان اشتباه تنها هزینه طراحی وبسایت خود را در نظر  می گیرند. اگر شما هم جزو کسانی هستید که به این باور اشتباه گرفتارید ، حتما مطالب این صفحه را مطالعه کنید. این مسئله در زندگی روزانه نیز صدق می کند. فرض کنید که یک سوپرمارکت بسیار بزرگ و مجهز که اکثر کالاهای مورد نیاز در آن یافت می شود ، در نزدیکی شما وجود دارد. شما نیز تصمیم به راه اندازی یک سوپر مارکت دارید؛ در این شرایط شما باید سعی کنید که از رقیب خود برتر باشید . همین امر در وب سایت ها نیز حاکم است. طراحی ساده ، زیبا و استاندارد که نیازهای کاربران مشا را تامین کند کافی نیست ؛ شما نیاز دارید کاربران وب سایت رقیب را به سمت وبسایت خود هدایت کنید و آنها را ترقیب کنید که نیازهای خود را از طریق وب سایت شما مطرح کنند. در این ظرایط مسئله برندینگ و بازاریابی اینترنتی – internet marketing و مارکتینگ-online advertising مطرح می شود.

 آیا می دانید، همواره برای حفظ رتبه خود در گوگل و حضور در اولین رتبه های گوگل به غیر از رعایت موارد بهینه سازی و سئو همواره باید هزینه کنید؟

یک وب سایت قوی برای رقابت با دیگر رقیبان خود و به روز بودن به موارد گوناگونی نیز دارد. برای مثال یک وبسایت پربازدید نیازمند یک سرور و هاست قوی می باشد. هم چنین نگهداری یک وبسایت خوب نیازمند نیروی انسانی متخصص به خصوص در مبحث سئو و بهینه سازی وب سایت است. هم چنین اگر شما نیاز به برند سازیو ایجاد اعتماد در بین مشتریان خود دارید ،گاهی نیاز است که چندین برابر  رقیبان خود هزینه کنید ، چرا که آنها قبل از شما جایگاه خود را به دست آورده و مارکتینگ-online advertising و بازاریابی اینترنتی – internet marketing و حضوری خود را آغاز کرده اند بنابراین تصمیم درست بگیرید و به جای چندین بار هزینه کردن و هزینه کردن برای افراد و شرکتهایی که با هزینه خیلی کم به شما قول های شیرین می دهند ، به فکر بازدید و جذب کاربر و مشتری و تحلیل بازار الکترونیک ، مارکتینگ-online advertising و بازاریابی اینترنتی – internet marketing و برندینگ وبسایت و محصولات خود باشید.اگر خودتان نمی توانید، حتما با کارشناسان ما مشورت  کنید.

 تبلیغات اینترنتی – internet marketing پرداخت به ازای کلیک ( PPC ) چیست و چگونه انجام می گیرد ؟

تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک یا PPC ، از جمله تبلیغات خوب و موثر هستند. در این سیستم به ازای هر کلیکی که روی تبلیغ می شود از مشتری هزینه کسر می شود.تبلیغات بنری و متنی می توانند در این گروه قرار بگیرند ، در این روش تبلیغ کننده فقط به ازای کلیک هایی که روی تبلیغ او شده است پول دریافت می کند و آگهی دنده نیز به ازای هر کلیک پول دریافت می کند.

 مقایسه تبلیغات کلیکی ( PPC ) و تبلیغات بنری ( banner-advertising ) در مارکتینگ-online advertising و بازاریابی اینترنتی – internet marketing

انتخاب بین تبلیغات کلیکی ( PPC ) و تبلیغات بنری ( banner-advertising ) زمانی بسته به هدف شما و سایتی دارد که در آن تبلیغ می کنید. اگر سایت تبلیغ کننده جزو سایت های پربازدید باشد ، تبلیغات کلیکی ( PPC )ممکن است هزینه های شما را چندین برابر کند. در این موارد معمولا از تبلیغات بنری ( banner-advertising ) زمانی استفاده کی کنند ، برای مثال هزینه ای را ماهانه برای قراردادن یک بنر ثابت به سایت تبلیغ کننده می پردازند. اما اگر سایت تبلیغ کننده ، سایت پربازدیدی نباشد ، استفاده از تبلیغات کلیکی ( PPC ) میتواند گزینه بهتری باشد چرا که در تبلیغات کلیکی ( PPC ) اگر روی تبلیغ شما کلیک نشود شما هزینه اضافی پرداخت نمی  کنید. می توانید برای تصمیم گیری بهتر یک بازه کوتاه مدت هر دو نوع تبلیغات را اجرا کنید و بهترین گزینه را برای ادامه کار انتخاب کنید. البته به این نکته توجه داشته باشید که تبلیغات بنری که به منظور برند سازیانجام می شود، زیر ۶۶ ماه توصیه نمی شود.زیرا گذر زمان، و تکرار تبلیغات در جلوی چشم کاربران، از لازمه های یک برندینگ موفق است.

 برندینگ و بازاریابی اینترنتی – internet marketing پس از سئو و بهینه سازی وبسایت ، مهم ترین رکن برای بدست آوردن رتبه های  اول گوگل است !

برندینگ به معنای شناساندن حرفه و محصولات خود و جذب کاربران در سطح وسیع است. در میان دو سایت که یکی تنها دارای یک سئو خوب است و دیگری که دارای برندینگ خوب است ، برنده سایتی است که دارای برندینگ خوب می باشد. چرا که محبوبیت شما بین کاربران ، باعث می شود حتی اگر شما در رتبه اول گوگل نباشید کاربران شما را انتخاب کنند و روی وبسایت شما کلیک کنند. گوگل نیز در الگوریتم های خود ، جستجوی مستقیم وبسایت شما توسط کاربران و انتخاب وب سایت شما از بین سایت های دیگر را لحاظ کرده و تاثیر آن را در رتبه بندی خود اعمال می کند. دقت کنید که مهم ترین چیز برای مشتریان و کاربران اعتبار و اعتماد است ، پس باید با برندینگ و بازاریابی اینترنتی – internet marketing مناسب نام خود را در اذهان عمومی نهادینه کنید. اگر کاربران شما را به یکدیگر معرفی کنند و ارجاعات گوناگون به وب سایت شما وجود داشته باشد و در واقع شما برندسازی گسترده انجام داده باشید؛ ترافیک سایت شما نیز افزایش پیدا کرده و اگر موارد سئو را نیز به درستی رعایت کرده باشید ،  می توانید نه تنها جایگاه خوبی در گوگل بدست آورید ، بلکه جایگاه خود را حفظ کرده و رقبیان خود را از صحنه خارج کنید.زمانی تعداد مشتریان و کاربران شما به اوج می رسد، که نام شما برای اکثریتی که در حوزه شما فعالیت می کنند، آشنا باشد.

وب مارکتینگ

 در قسمت های بالا به توضیح اجمالی در مورد برخی از روش های وب مارکتینگ مانند تبلیغات کلیکی و تبلیغات زمان دار پرداختیم. اما برندینگ و مارکتینگ –online advertising در وب به همین دو  نوع تبلیغات ختم نمی شود. هر گونه معرفی سایت شما در وب سایت های دیگر که باعث هدایت ترافیک آنها به سمت وب سایت شما و در واقع لینک بیلدینگ شود، می تواند برای گوگل بسیار خوشایند باشد. سایت های تبلیغاتی بسیاری هستند که می توانند با ایجاد کمپین های متفاوت با توجه به هدف و بودجه شما تبلیغات وسیعی را در سطح وب برای شما فراهم کنند. هم چنین ایمیل مارکتینگ به عنوان یکی از قدیمی ترین روش های برندینگ و مارکتینگ –online advertising با ارسال ایمیل های  انبود و خبرنامه در این دسته بندی جای می گیرد. البته استانداردهای زیادی برای این روش وجود دارد که اگر رعایت نشوند، حرکت در این مسیر با مشکل مواجه خواهد شد. اجرای صحیح و اصولی این روش برند شما به خوبی به افراد زیادی معرفی شده و ترافیک بالایی جذب وب سایتتان خواهد شد.

موبایل مارکتینگ

 هم اکنون استفاده از موبایل ها و تبلت ها برای جستجو در اینترنت در بین بسیاری از مردم فراگیر شده است و نرخ استفاده از اپلیکیشن های موبایل به شدت رو به افزایش است. در موبایل مارکتینگ شما می توانید از روش های بسیاری مانند اپلیکیشن های وایبر ، واتس اپ ، تلگرام برای تبلیغ وب سایت و خدمات خود استفاده کنید و از این طریق ترافیک سایت خود را افزایش دهید. هم چنین استفاده از اس ام اس مارکتینگ که یکی از قدیمی ترین و موثرترین روش هاست، می تواند به شما در افزایش ترافیک وب سایت شما کمک کند. موبایل مارکتینگ از جمله روش های برندینگ و مارکتینگ-online advertisingاست که هزینه کمتری را نسبت به سایر روش های بازاریابی دربر می گیرد. نکته قابل توجه این است که این هزینه کم دلیل بر تاثیر کم این روش نیست. تیم ارستون تمامی روش های برندینگ ومارکتینگ –online advertising موبایل را با مناسب ترین هزینه و بهترین کیفیت در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

مارکتینگ محتوا

 این بخش که بین سئو و برندینگ ومارکتینگ –online advertising مشترک است ، یکی از مهمترین مسائلی است که در بسیاری از موارد نادیده گرفته می شود. دقت کنید که محتوای تکراری و کپی هم توسط الگوریتم های خود گوگل شناخته می شود و هم صاحبان محتوا می توانند وب سایت شما را به عنوان متخلف به گوگل گزارش کنند، که در این صورت شما صاحب امتیازی منفی از گوگل می شوید.زیرا موتورهای جستجو همیشه به دنبال محتوای مفید و با کیفیت برای ارائه به کاربران خود می باشند و با تولید و انتشار محتوای با کیفیت میتوانید کاربران زیادی را به سایت خود جذب کرده خدماتتان را به کسانی که در موتورهای جستجوگر بدنبال آنها هستند معرفی کنید، ارستون با تولید محتوای مناسب و با ارزش در سایت شما اعتماد موتورهای جستجوگر را جلب کرده و باعث می شود کاربران شما از محتوای شما لذت برده و در شبکه های اجتماعی و سایتهای دیگر اشتراک گزاری کنند که امر این باعث شناخته شدن وب سایت شما خواهد شد.

مارکتینگ شبکه های اجتماعی

 در حال حاضر بسیاری از مردم و کابران اینترنت عضو شبکه های اجتماعی متفاوت هستند. یکی از روش های خوب برای برندینگ و مارکتینگ –online advertising شبکه های اجتماعی با روش های نوین می باشد. بسیاری از کارفرمایان و متخصصین کسب و کار نیز در این شبکه ها حضور دارند و شما با ثبت برند خود می توانید گامی موثر در برندسازی کالا و خدمات خود بردارید.در این روش از پتانسیلی که شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک ، توییتر ، لینکدین و … برای تبلیغات اینترنتی و جذب مشتری دارند استفاده شده و با انجام فعالیت های منظم و برنامه زمانی خاص به بهترین نحو کسب و کار و محصولات و خدماتتان را به کاربران این شبکه ها معرفی خواهیم کرد. این نوع برندینگ و مارکتینگ –online advertisingبه دو روش پولی و رایگان انجام می شود که در روش پولی تبلیغ شما در قسمت ها و صفحه های مختلف این شبکه های اجتماعی نمایش داده می شود و روش بسیار خوبی برای معرفی برند شماست.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *